<oembed><version>1.0</version><provider_name>Seasolar Fotovoltaico</provider_name><provider_url>https://seasolargroup.com/de</provider_url><title>GOODWE GW3600S-BP</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="6Z6ikB5CXs"&gt;&lt;a href="https://seasolargroup.com/de/product/goodwe-gw3600s-bp/"&gt;GOODWE GW3600S-BP&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://seasolargroup.com/de/product/goodwe-gw3600s-bp/embed/#?secret=6Z6ikB5CXs" width="600" height="338" title="&#x201E;GOODWE GW3600S-BP&#x201C; &#x2013; Seasolar Fotovoltaico" data-secret="6Z6ikB5CXs" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;